301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Astroloji

 

 

 
Akrep 2022-01-23
Hayatınızı tekrar gözden geçirmek istediğiniz bir gündesiniz. Aldığınız bazı kararlar sizi değişime götürebilir ve kendinize yepyeni bir yön belirlemek isteyebilirsiniz. Bazı olayların yaşanması bu isteğinizi daha da arttırabilir. İkili ilişkilerinizde biraz daha sabırlı olmalısınız.
 
Aslan 2022-01-23
Bugün iletişim konusunda biraz hassas olabilirsiniz. Cümlelerinize biraz daha yumuşatmalı ses tonunuzu iyi ayarlamalısınız. Duygusal olarak hassas olduğunuz için cümlelerinizi kurarken egosal konuşmalar yapabilirsiniz. Sakin kalmayı öğrenmeli ve öğrendiğiniz gizli konular hakkında tasalanmayı bırakmalısınız.
 
Balık 2022-01-23
Romantik duygularınız bugün ön planda olabilir ve karşı taraftan aynı hisleri göremeyebilirsiniz. Eğer partneriniz yoksa duygusal bir ilişki yaşama isteği sizi bugün biraz yorabilir. Bu aralar ilişkiler konusunda adım atmak yerine  biraz daha beklemek sizler için iyi olacaktır
 
Başak 2022-01-23
Sosyal çevrenizle ilgili bugün bazı haberler alabilirsiniz. İçinizde büyük bir değişim isteği baş gösterebilir. Bunu yaparken hızınızı alamayabilir ve büyük değişimler içine girebilirsiniz. Kendinizi kısıtlamadan özgürce göstermek istediğiniz bir zamandasınız.
 
Boğa 2022-01-23
Kendinizi yönetmekte zorlandığınız bir gün olabilir. Tutarsız hal ve hareketleriniz veya konuşmalarınız sizi zor durumda bırakabilir. Bu sebeple konuşurken her cümlenize mantık süzgecinden geçirerek konuşmaya önem verin. Böylece pişmanlıkların önüne geçmiş olursunuz.
 
İkizler 2022-01-23
Duygusallığınızın yüksek olduğu bir gündesiniz. Kurduğunuz iletişimlerde duygusal davranışlar sergileyebilirsiniz. İçinizdeki öfke ve özgürlük duygusu sizi zorlayabilir onları kontrol etmeyi öğrenmelisiniz.
 
Koç 2022-01-23
Kendinizi yorgun ve tahammülsüz hissedebilirsiniz. Bazı krizleri yönetmekten bunalmış olabilirsiniz ama bu durumdan şikayet etmek yerine bunu hayatınıza gönderilmiş bir mesaj olarak görün. Evren bu krizde size ne söylemek istiyor? Bugün hayatınızın üzerine düşünerek vakit geçirin.
 
Kova 2022-01-23
Şefkat ve merhamet duygularının arttığı bugünlerde arkadaşlık ilişkilerinizdeki samimiyeti sorgulayabilirsiniz. Dostluklarınız konusunda daha şeffaf ilişkiler kurmak isteği içinde olabilir ve sahte olan her şeyden hızla uzaklaşmak isteyebilirsiniz. Bu doğrultuda  dostlarınızla olan ilişkinizi analiz etmeniz kaçınılmaz olacaktır.
 
Oğlak 2022-01-23
Eğer bir ilişkiniz varsa ilişkinizi ilerletmek etmek isteyebilirsiniz. Bu konuyla ilgili ciddi adım atma isteğinizi partinizle paylaşabilirsiniz. Hayatınızda tutku, sevme ve sevilme isteği artıyor. Bunu doğru yönlendirmek için sağlam adım atın, kendinize yeni sevgi dolu bir dünya yaratın.
 
Terazi 2022-01-23
Finansal konular gündeminizde önem kazanabilir. Partneriniz veya ailenizden aldığınız maddi destek sizleri rahatlatırken aynı zamanda bu konularla ilgili bazı gerçekleri öğrenmenize de neden olabilir. Konulara hassasiyetle ve yapıcı bir şekilde yaklaşmaya özen gösterin.
 
Yay 2022-01-23
Bugün bazı gerçekleri öğrenmek isteyebilir, kuşku ve öfke gibi duygular tüm benliğinizi sarabilir. Olaylar karşısında daha sakin kalmalı ve durumu sağlıklı bir şekilde atlatmaya istekli olmalısınız. Süreç içinde haklılığınız kendini gösterecektir. Sonraki adımı düşünerek temkinli olmanızda fayda var.
 
Yengeç 2022-01-23
Finansal konular bugün gündeminiz olabilir ve gelir gider dengenizi gözden geçirmeniz gerekebilir. Ailenizle birlikte olmak isteyeceğiniz bugün geçmişe yolculuk yapabilir ve onların anılarını dinleyerek motivasyonunuzu yükseltebilirsiniz.

 

 

Kaynak: 2022-01-23

 

Haber Yazılımı