301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
20 Eylül 2021 - Pazartesi 17:21
 
AHMET FAKİ HOCA SON YOLCULUĞA UĞURLANDI...!
YAŞAM Haberi
AHMET FAKİ HOCA SON YOLCULUĞA UĞURLANDI...!

Burdur Bahçeşehir Kolejinde 12 yaş üstü ve ailesinin onay verdiği öğrencilere, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgınıyla mücadele kapsamında ‘’Okulda Aşı’’ uygulaması başlatıldı.

Kampüste eğitim öğretim gören 12 yaş öğrencilere yönelik de aşılama çalışması ortaklaşa başlatan İl Sağlık Müdürlüğü ekipleri, okulda kurdukları stantta Sağlık Bakanlığının aşılama takvimine göre sisteme tanımlanan ve ebeveynlerinin onayı olan 12 yaş üstündeki öğrencileri aşılıyor.

Konu hakkında açıklamada bulunan Burdur Bahçeşehir Koleji Kampüs Müdürü Sayın Tamer BAYAR ‘’İl Sağlık Müdürlüğü ile, iş birliği içerisinde Kovid-19 aşısı ve kampüsümüzde alınan tedbirlerle ilgili öğrenci, veli ve öğretmenlerimizi bilgilendirmek için bilgilendirme broşürlerini sınıflara dağıttık. Eğitim –Öğretimin devamlılığı açısında artık kaybedecek vakit olmadığını belirten Sayın BAYAR okul yönetimi olarak Covid-19 Aşısı konusunda hassasiyet göstererek Bahçeşehir Koleji öğrencilerimizi aşı konusunda bilgilendirerek aşılarımızı olmaya teşvik ediyoruz.’’ dedi. 

Kaynak: Editör:
Etiketler: AHMET, FAKİ, HOCA, SON, YOLCULUĞA, UĞURLANDI...!,
Yorumlar
Haber Yazılımı