301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
20 Nisan 2019 - Cumartesi 09:44
 
AK VEKİLLER MÜJDELEDİ, DOKTOR ATAMALARI TAMAMLANDI...!
SİYASET Haberi
AK VEKİLLER MÜJDELEDİ, DOKTOR ATAMALARI TAMAMLANDI...!

AK Parti Burdur Milletvekilleri Bayram Özçelik ve Yasin Uğur, yaptıkları ortak yazılı açıklamada, Burdur ve ilçelerinde bulunan hastanelerdeki eksik branşlara doktor atamalarının yapıldığını açıkladı.

 

Ak partili vekiller ÖZÇELİK ve UĞUR, Sağlık Bakanlığı 86. Dönem Devlet Hizmeti Yükümlülüğü (Dhy) Kurası İlanı kapsamında ilimiz genelinde 9 doktor atamasının yapıldığını belirterek ‘‘ İlimize 2 tabip, 2 Aile hekimliği uzmanı, 1 Kardiyoloji uzmanı, 1 Kulak Burun Boğaz uzmanı ve 1 Plastik, Rekonstrüktif Ve Estetik Cerrahi uzmanı olarak toplam 9 tabip kadrosu tahsis edildi.

 

Burdur devlet Hastanesine 1 Plastik, Rekonstrüktif Ve Estetik Cerrahi uzmanı, Bucak Devlet Hastanesine 1 Tabip 1 Kardiyoloji Uzmanı, Gölhisar Devlet Hastanesine 1 Tabip 1 Kulak Burun Boğaz uzmanı, Ağlasun Devlet Hastanesine 1 Aile Hekimi ve Çavdır Devlet Hastanesine 1 Aile Hekimi kadrosu ilan edildi. İlan edilen kadroların 30 Nisan 2019 tarihindeki kurada atamaları yapılacak olup, güvenlik soruşturmalarının tamamlandıktan sonra görevlerine başlayacaktır. Cumhurbaşkanlığımız ve Sağlık Bakanlığımızın destekleriyle ilimize daha iyi sağlık hizmetleriyle buluşturmaya devam edeceğiz.’’ dediler

Kaynak: (ÇAVDIR HABER) - ÇAVDIR HABER Editör: Yusuf KARAKAYA
Etiketler: AK, VEKİLLER, MÜJDELEDİ,, DOKTOR, ATAMALARI, TAMAMLANDI...!,
Yorumlar
Haber Yazılımı