301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
30 Ekim 2021 - Cumartesi 14:41
 
BAHÇEŞEHİR KOLEJİ’NDE CUMHURİYET COŞKUSU...!
GÜNDEM Haberi
BAHÇEŞEHİR KOLEJİ’NDE CUMHURİYET COŞKUSU...!

29 Ekim Cumhuriyet Bayramımızın 98. yıl dönümü, Burdur Bahçeşehir Koleji Kültür Merkezi’nde düzenlenen coşkulu törenle kutlandı.

Velilerin ve öğrencilerin yoğun katılım gösterdikleri törene, Burdur Valisi Ali ARSLANTAŞ, AK Parti Milletvekili Bayram ÖZÇELİK,  AK Parti Milletvekili Yasin UĞUR, CHP Milletvekili Mehmet GÖKER, Burdur Belediye Başkanı Ecz. Ali Orkun ERCENGİZ, AK Parti İl Başkanı Volkan Mengi, CHP İl Başkanı İzzet AKBULUT, MHP İl Başkan Yardımcısı Gültekin OKTAY, Burdur Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı Ömer ÇELİKER katıldı.

Bahçeşehir Kolejinde gerçekleşen 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Kutlama Programına katılan Vali Ali ARSLANTAŞ günün anlam ve öenmini belirten konuşmalarını yaptı.  Ardından ilkokul öğrencilerinden oluşan Cumhuriyet Koro gösterisi, lise öğrencilerinin vals gösterisi ,ortaokul öğrencilerinin Cumhuriyet Kahramanları adlı tiyatro gösterisi ve lise öğrencilerinin orotoryo ve Zeybek gösterisiyle program sona erdi.

Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Burdur Bahçeşehir Koleji  Kampüs Müdürü: “Cumhuriyetimizin 98. yılını pandemi sürecinde tüm tedbirleri alarak kampüsümüzde coşkuyla kutlamanın kıvancını yaşıyoruz. Emeği geçen tüm öğrenci, öğretmen ve personellerimize sonsuz teşekkürlerimizi iletiyoruz. Özgürlüğü ve bağımsızlığı her türlü zorluğa göğüs gererek bizlere armağan eden Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK, silah arkadaşları ve şehitlerimizi bir kez daha saygıyla ve şükranla anıyoruz.” dedi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: BAHÇEŞEHİR, KOLEJİ’NDE, CUMHURİYET, COŞKUSU...!,
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
BAHÇEŞEHİR KOLEJİ’NDE CUMHURİYET COŞKUSU...!
BAHÇEŞEHİR KOLEJİ’NDE CUMHURİYET COŞKUSU...!
Yorumlar
Haber Yazılımı