301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
07 Şubat 2018 - Çarşamba 08:47
 
BAKA PROJE SAHİPLERİNE TEKNİK DESTEK VERİYOR...!
DİĞER Haberi
BAKA PROJE SAHİPLERİNE TEKNİK DESTEK VERİYOR...!

Batı Akdeniz Kalkınma Ajansı (BAKA), toplam 20 milyon TL bütçeli 2018 Mali Destek Programları hakkında Antalya, Isparta ve Burdur’da bilgilendirme toplantıları ile proje eğitimlerinin ardından proje hazırlamak isteyen potansiyel başvuru sahiplerine, teknik destek masası hizmeti verecek. Katılımcılık anlayışı çerçevesinde yerelden bölgenin sürdürülebilir sosyo-ekonomik kalkınmasını sağlamak üzere birçok faaliyet gerçekleştiren BAKA’nın teknik destek masası hizmeti; 12-14 Şubat 2018 tarihleri arasında Isparta merkez binası ile Antalya ve Burdur yatırım destek ofislerinde gerçekleştirilecek.

 

Başarılı projelere doğrudan finansman destek sağlanacak BAKA’nın ‘Küçük Ölçekli Altyapı’ ile ‘Yenilenebilir Enerji’ iki ana alt başlıkta 2018 Yılı Mali Destek Programları kapsamında hibe şeklinde gerçekleşecek destekler hakkında bilgilendirme toplantıları ve proje hazırlama eğitimlerinin ardından teknik destek masa hizmeti verilecek. Proje başvurusu için sunulacak formların ve eklerin tam olup olmadığının kontrolüne yönelik destek verilecek teknik destek masalarında, proje başvurusu için sunulacak formların ve eklerin tam olup olmadığı kontrol edilecek, KAYS portalının kullanımından kaynaklı sıkıntılarda ve sunulması gereken diğer eklerde anlaşılmayan noktalar konusunda açıklamalarda bulunulacak.

 

Başvuru Rehberleri ile Sıkça Sorulan Sorular listesinde yer alan resmi bilgiler ve kriterler çerçevesinde tereddüde düşülen veya tam anlaşılamayan konularda, potansiyel başvuru sahiplerinin sorularına cevap alacağı teknik destek masası hizmetleri, randevu alan başvuru sahiplerine 12-14 Şubat 2018 tarihleri arasında 10.00 -12.00 ve 13.30 -17.00 saatleri arasında sunulacak. Teknik yardım masası hizmetinden faydalanmak için potansiyel başvuru sahiplerinin, Isparta’da 0-246- 224 37 37 veya 224 40 40, Burdur’da 0-248-234 05 50 ve Antalya’da da 0-242- 227 82 27 nolu telefonlardan randevu alabilecek.

Kaynak: (ÇAVDIR HABER) - ÇAVDIR HABER Editör: Yusuf KARAKAYA
Etiketler: BAKA, PROJE, SAHİPLERİNE, TEKNİK, DESTEK, VERİYOR...!,
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
BAKA PROJE SAHİPLERİNE TEKNİK DESTEK VERİYOR...!
BAKA PROJE SAHİPLERİNE TEKNİK DESTEK VERİYOR...!
Yorumlar
Haber Yazılımı