301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
18 Ocak 2020 - Cumartesi 20:14
 
BAKAN KASAPOĞLU İLE GENÇLİK VE SPOR YATIRIMLARI GÖRÜŞÜLDÜ...!
SİYASET Haberi
BAKAN KASAPOĞLU İLE GENÇLİK VE SPOR YATIRIMLARI GÖRÜŞÜLDÜ...!

AK Parti Burdur İl Başkanı Volkan Mengi, AK Parti Burdur Milletvekilleri Bayram Özçelik ve Yasin Uğur, Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu'nu ziyarette bulunarak Burdur’daki yatırımlar hakkında görüşmelerde bulundular.

 

Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu'nun Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi Lavanta Tepesi Otel ile birlikte spor turizmi projesini yakından takip ettiğini dile getirdiğini belirten AK Parti Burdur İl Başkanı Volkan Mengi; “Ankara ziyaretlerimiz kapsamında Burdur’umuz için Milletvekillerimiz Bayram Özçelik ve Yasin Uğur ile birlikte her fırsatta Bakanlarımızın kapısını çalıyoruz. İlimizdeki yapılan ve yapılması planlanan projelerimiz ile ilgili Gençlik ve Spor Bakanımız Sayın Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu ile bire bir görüşme fırsatımız oldu. Sayın Bakanımız Spor Toto Teşkilat Başkanı iken Cumhurbaşkanımızın 2016 yılında Burdur ziyaretlerinde kendisine talimatı ile başlayan ve yakından takip ettiği Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi Lavanta Tepesi Otel ile birlikte Türkiye’de ilk olan Spor Fakültesi ile iç içe olan stadyum ve spor tesislerinin “spor turizmi” için verimliliğin farkında olduklarını ve bu görkemli tesislerimizin açılışına Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ı beklediklerini belirtti. Burdur’umuza desteklerinden dolayı Gençlik ve Spor Bakanımız Sayın Mehmet Muharrem Kasapoğlu'na teşekkür ederim” dedi.

 

AK Parti Burdur Milletvekilleri Bayram Özçelik ve Yasin Uğur ; “ İlimizdeki spor yatırımlarının yakından takipçisiyiz. Gençlik Merkezimiz ve Kapalı Yüzme Havuzumuz tamamlandı. Kapalı Spor Salonumuzun inşaatıda devam etmekte. Spor yatırımlarımız ile Mehmet Akif Ersoy Üniversitemiz göz kamaştırıyor. Gençlik ve Spor Bakanımız Sayın Mehmet Muharrem Kasapoğlu ile birlikte İlimiz ve İlçelerimizde semt spor sahaları, mini kapalı spor sahaları, gençlik merkezleri ve yüzme havuzları projelerinin yatırım programına alınması için görüşmelerde bulunduk. İlimize yatırımlar kazandırmak için Bakanlarımızla görüşmelerimiz devam edecek. Sayın Bakanımız Mehmet Muharrem Kasapoğlu'na ilimize vermiş olduğu katkı ve desteklerden dolayı teşekkür ederiz” ifadelerini kullandılar.

Kaynak: (ÇAVDIR HABER) - ÇAVDIR HABER Editör: Yusuf KARAKAYA
Etiketler: BAKAN, KASAPOĞLU, İLE, GENÇLİK, VE, SPOR, YATIRIMLARI, GÖRÜŞÜLDÜ...!,
Yorumlar
Haber Yazılımı