301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
19 Aralık 2019 - Perşembe 20:43
 
BAŞKAN MENGİ VE BAŞKAN OĞUZ ESNAFLARIN GÖNLÜNÜ ALDI...!
SİYASET Haberi
BAŞKAN MENGİ VE BAŞKAN OĞUZ ESNAFLARIN GÖNLÜNÜ ALDI...!

AK Parti Burdur İl Başkanı Volkan Mengi, Bucak İlçe Başkanı Mustafa Oğuz, İlçe Kadın Kolları Başkanı Hatice Dalgar, İlçe Gençlik Kolları Başkanı Hakan Eryiğit ve AK Parti Bucak İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri ile birlikte Bucak’da esnaf ziyaretinde bulundular.

 

AK Parti Bucak İlçe Başkanı Mustafa Oğuz; “ Bugün İl Başkanımız Sayın Volkan Mengi ve  Başkan Yardımcıları ile birlikte ilk yönetim kurulu toplantımıza katılmak için ilçemize gelerek bizleri onurlandırdı. Başkanımız ve Yönetimimiz ile birlikte esnaf ziyaretinde bulunduk. Esnafımızı önemsiyoruz, onlarla bir araya gelmeye her zaman devam edeceğiz. Esnafımızın göstermiş olduğu yakın ilgi ve teveccüh bizlere enerji veriyor. Bizler de AK partinin temsilcileri olarak halkımızın ve özellikle esnafımızın teveccühüne layık olmaya gayret göstereceğiz. Bucağımız için gecemizi gündüzümüze katarak çalışmalarımızı arttırarak devam edeceğiz. Her fırsatımız da sahada olmaya çalışacağız. Bugün bizleri yalnız bırakmayan İl Başkanımıza ve Yardımcılarına teşekkür ederim” dedi.

 

İLK İLÇE YÖNETİM KURULU TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİ

 

Toplantı öncesi Bucak esnafını ziyarette bulunarak Genel Merkez tarafından İlçe Başkanının atanmasıyla gerçekleşen ilk yönetim toplantısına katılan AK Parti Burdur İl Başkanı Volkan Mengi; “Bucak İlçe Yönetim kurulunun oluşması ve onaylanması ile birlikte ilk toplantımızı gerçekleştiriyoruz.  İlçe Başkanımız olarak seçilen dava arkadaşım Mustafa Oğuz ve değerli Yönetim Kurulu Üyelerini bir kez daha tebrik ediyorum. Bu bir bayrak yarışı bize teslim edilen bayrağı en üst seviyeye taşımak için hep birlikte çalışacağız. Bizler AK Partimizin misyonu, vizyonu ve ilkelerinin bilinci ve sorumluluğunda olan bir hizmetkârınız olarak Milletvekillerimiz Bayram Özçelik, Yasin Uğur, İlçe Başkanımız Mustafa Oğuz, Belediye Başkanımız Emrullah Ünal ve değerli Yönetim Kurulu Üyelerimiz ile birlikte  ilçemizin sorunlarını birlik ve beraberlik içinde çözmeye devam edeceğiz” dedi.

Kaynak: (ÇAVDIR HABER) - ÇAVDIR HABER Editör: Yusuf KARAKAYA
Etiketler: BAŞKAN, MENGİ, VE, BAŞKAN, OĞUZ, ESNAFLARIN, GÖNLÜNÜ, ALDI...!,
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
BAŞKAN MENGİ VE BAŞKAN OĞUZ ESNAFLARIN GÖNLÜNÜ ALDI...!
BAŞKAN MENGİ VE BAŞKAN OĞUZ ESNAFLARIN GÖNLÜNÜ ALDI...!
Yorumlar
Haber Yazılımı