301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
28 Ekim 2018 - Pazar 10:07
 
BAŞKAN MUSTAFA UYSAL'IN, CUMHURİYET BAYRAMI MESAJI...!
GÜNDEM Haberi
BAŞKAN MUSTAFA UYSAL'IN, CUMHURİYET BAYRAMI MESAJI...!

“Cumhuriyet, vatan için canından olmayı göze alanların, kadınıyla erkeğiyle, tüm yüreklerin ve bağımsızlık yolunda kenetlenmiş ellerin mücadele tarihidir. Büyük zorluklarla elde ettiğimiz Cumhuriyetimizin 95. yılını büyük bir mutluluk ve onurla kutluyoruz.

 

Cumhuriyetimize dört elle sarılıp değerlerini daha da yüceltmek hepimizin ortak görevidir. Demokratik, çağdaş Türkiye’nin güvencesi olan Cumhuriyet’in oluşturduğu özgürlük ortamını her geçen gün daha fazla koruma ve onun evrensel değerlerine daha sıkı sarılma gerekliliğinin bilinciyle, tarihimizin dönüm noktası Cumhuriyetimizi birlik, beraberlik ve kardeşlik içerisinde geçmişte olduğu gibi bugün de yarında yaşatacağız.

 

Ülkemizin ve milletimizin kurtuluşu için canlarını vermekten çekinmeyen başta Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları olmak üzere tüm şehit ve gazilerimizin aziz hatıraları önünde sonsuz minnet ve saygı ile eğiliyorum. Büyük onur ve gururla 29 Ekim Cumhuriyet Bayramımızın 95. yıldönümünü en içten dileklerimle kutluyor, sevgi ve saygılarımı sunuyorum"

 

Mustafa Uysal

Çavdır Belediye Başkanı 

Kaynak: (ÇAVDIR HABER) - ÇAVDIR HABER Editör: Yusuf KARAKAYA
Etiketler: BAŞKAN, MUSTAFA, UYSAL'IN,, CUMHURİYET, BAYRAMI, MESAJI...!,
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
BAŞKAN MUSTAFA UYSAL'IN, CUMHURİYET BAYRAMI MESAJI...!
Yorumlar
Haber Yazılımı