301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
30 Ocak 2021 - Cumartesi 16:34 Bu haber 179 kez okundu
 
BAŞKAN ÖKTE, KABE'YE YAPILAN SAYGISIZLIĞA SERT ÇIKIŞTI...!
GÜNDEM Haberi
BAŞKAN ÖKTE,  KABE'YE YAPILAN SAYGISIZLIĞA SERT ÇIKIŞTI...!

Milliyetçi Hareket Partisi Burdur İl Başkanı Hikmet ÖKTE, basın açıklamasında bulunarak Kabe'ye karşı olan sarf edilen sözlere sert cevap verdi.

 

Kıymetli Hemşehrilerim;

Müslümanların mukaddes mekanı olan Kabe' yi farklı renklere boyayıp yere sermek suretiyle aşağılama girişiminde bulunan provokatörler, geçtiğimiz gün itibariyle ulusal basında yer bulmuş durumda. Demokrasi söylemleriyle, öğrencilikle, yakından uzaktan alakası olmayan bu güruhun, Kıblemiz Kabe' ye karşı olan küstah fiili ve bitmeyen kini hepimizin tepkisini çekmiş bulunmakta.Sevgi, merhamet ve huzur dini olan İslam Dini' ne karşı takınılan bu alçakça tutum, hukuk kurallarına göre en sert şekilde cezalandırılmalıdır.

 

Adaleti ve demokrasiyi kendi hayat standartlarına uygun olarak yaşamak isteyen bunlar gibi kişi veya gruplar aslında anarşinin taşeronluğunu yapmaktadır. Türkiye Cumhuriyeti Anayasası'nda ise bölücülüğün her türlüsü kesin suretle suç olarak nitelendirilmiştir.

 

Ülke olarak zor günlerden geçmekteyiz. Hal böyleyken isteğimiz odur ki: Birlik ve beraberlik içinde, ortak paydada, aynı hedefe yürüyelim. Bizi hedeften saptırmak isteyenlere fırsat vermeyelim. Birbirimizden farklı dahi düşünsek bu küstah güruhlara siyasi kazanç için destek vermeyelim. Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşı olup bu hainlere tebessümle yaklaşma gafletine kim düşüyorsa, bu hadsizlerden daha da aşağılık bir hal takınmış olacaktır.

 

Türk Milleti' nin hafızası kuvvetlidir. Zamanı geldiğinde bu bölücü hareketin meclisteki aktörlerine de gereken dersi verecektir.

 

İslam Dini temizliğe davet eden, kul hakkını önemseyen, merhamet ve sevgiden beslenen Hak Din' dir. Her kim kutsal saydığımız değerlere kem söz ederse ülkücüleri karşısında görecektir. Liderimiz Sn. Dr. Devlet BAHÇELİ Beyefendi' nin önderliğinde yediden yetmişe kendine ülkücüyüm diyen her yürek hazır bir şekilde beklemektedir. Turan için gün saydığımız bu hazırlık aşamasında hiçbir kuvvet bizi iç sorunlarla meşgul edemez. Türk Milleti bataklığı kuruttuğunda bir daha sineklerle uğraşmak zorunda kalmayacaktır.

 

Saygılarımla.

Kaynak: (ÇAVDIR HABER) - ÇAVDIR HABER Editör: Yusuf KARAKAYA
Etiketler: BAŞKAN, ÖKTE,, , KABE'YE, YAPILAN, SAYGISIZLIĞA, SERT, ÇIKIŞTI...!,
Yorumlar
Haber Yazılımı