301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
05 Ocak 2021 - Salı 13:32 Bu haber 114 kez okundu
 
BURDUR BAHÇEŞEHİR KOLEJİNDE KAYITLAR BAŞLADI...!
EĞİTİM Haberi
BURDUR BAHÇEŞEHİR KOLEJİNDE KAYITLAR BAŞLADI...!

BURDUR BAHÇEŞEHİR KOLEJİNDE 2021 - 2022 EĞİTİM ÖĞRETİM DÖNEMİ KAYITLARI BAŞLADI

Burdur Bahçeşehir Koleji’nde 2021-2022 Eğitim-Öğretim Yılı Avantajlı Erken Kayıt Dönemi tüm hızıyla başladı. Tüm Dünya’yı etkisi altına alan COVID-19 salgını nedeniyle eğitimin uzaktan yapılması kararının alınmasının ardından tüm eğitim-öğretim faaliyetlerini eksiksiz bir şekilde güçlü online altyapısından sunmaya başlayan Burdur Bahçeşehir Koleji, öğrencilerini kaliteli eğitimle buluşturmaya devam ediyor.


Bahçeşehir Koleji Genel Müdürlüğü tarafından hayata geçirilen canlı ders uygulaması “SeeMeet” platformundan canlı derslerini sürdüren öğrenciler, zengin içeriklere sahip olan Yapay Zekâ Tabanlı Uzaktan Eğitim Platformu “Metodbox” sayesinde tüm derslerde konu tekrarları ve sınırsız soru çözüm imkanlarını etkin bir biçimde kullanabilme fırsatı elde ettiler. Hibrit eğitim modelini uygulayarak Burdur’da bir ilki gerçekleştiren Burdur Bahçeşehir Koleji, uzaktan eğitim ile yüz yüze eğitimi bir arada sunabilme başarısını her geçen gün daha da perçinledi. Pandeminin seyrinin yakından takip edilmesiyle okul kampüsünde yenilikçi ve etkin tedbirler alan Burdur Bahçeşehir Koleji, “Temassız Ateş Ölçüm Sistemi”, “Maske ve Mesafe Kontrol Sistemi” gibi birçok ilki Burdur’da ve Türkiye genelinde uygulayan öncü kurumlardan birisi olmayı başardı. Burdur Bahçeşehir Koleji'nin uzman personelleri tarafından gerçekleştirilen rutin temizlik ve dezenfeksiyon işlemlerine ek olarak “Nano Gümüş İyon Teknolojisi” ile sınıflarda, oyun alanlarında ve ortak kullanım alanlarında dezenfekte işlemi belirli periyotlarla yapılmaya devam ediyor. Ortak kullanım alanları ve sınıfların sık aralıklarla dezenfekte edilmesiyle, öğrenciler açısından güvenli bir eğitim ortamı oluşması sağlanıyor. Tüm bu tedbirlerin sonucunda Türk Standartları Enstitüsü tarafından verilen “OKULUM TEMİZ BELGESİ”ni alan sayılı okullardan birisi olmayı başaran Burdur Bahçeşehir Koleji; öğrenciler, veliler, öğretmenler ve personeller için “Önce Sağlık!” diyerek farklı sağlık tedbirlerini hayata geçiriyor.


Anaokulundan liseye kadar uzanan tüm eğitim kademelerinde kesintisiz eğitim-öğretim modelini hayata geçiren Burdur Bahçeşehir Koleji, “Uzaktan eğitim, yakından takip.” felsefesiyle 2021-2022 Eğitim-Öğretim Yılı’nda da yoluna hız kesmeden devam edecek. Burdur’u nitelikli ve başarılarla dolu bir eğitim ortamıyla buluşturmayı hedeflediklerini belirten Burdur Bahçeşehir Koleji Genel Müdürü Osman ÇOBAN, konuya ilişkin yapmış olduğu açıklamada: “2021-2022 Eğitim-Öğretim Yılı Erken Kayıt Dönemi’ne başladık. Velilerimizin bizlere olan güveni ve öğrencilerimizin yoğun gayretleriyle bu zorlu pandemi sürecinde kaliteli eğitim hizmetini öğrencilerimize sunmaktan büyük gurur duyuyoruz. Tecrübeli öğretmen kadromuz, uzman idareci ve yöneticilerimizle birlikte yeni dönem için şimdiden oldukça heyecanlıyız. Burdur Bahçeşehir Koleji ailesi olarak bu süreçte velilerimize sunduğumuz erken kayıt avantajlarından birisi olan “Genel Gider İndirimi” uygulamasını hayata geçirdik. Böylece velilerimizin eğitim giderlerine destek olmayı amaçladık. Daha birçok erken kayıt avantajı hakkında bilgi alabilmek için tüm velilerimizi kampüsümüze davet ediyoruz.” dedi.

 

Avantajlı Erken Kayıt Avantajlarından yararlanmak için 0248 234 51 22 nolu telefondan bilgi alabilir, Burdur Bahçeşehir Koleji Kampüsü’nü ziyaret edebilirsiniz.

Kaynak: (ÇAVDIR HABER) - ÇAVDIR HABER Editör: Yusuf KARAKAYA
Etiketler: BURDUR, BAHÇEŞEHİR, KOLEJİNDE, KAYITLAR, BAŞLADI...!,
Yorumlar
Haber Yazılımı