301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
26 Şubat 2022 - Cumartesi 00:53
 
ÇAVDIR ANADOLU LİSESİ Z KÜTÜPHANESİ AÇILDI...!
EĞİTİM Haberi
ÇAVDIR ANADOLU  LİSESİ Z KÜTÜPHANESİ AÇILDI...!

Çavdır Anadolu Lisesi'ne Hayırsever Adem Kuzu tarafından kazandırılan Z Kütüphane açılışı gerçekleştirildi.

Hayırsever Adem Kuzu tarafından Çavdır Anadolu Lisesi’ne kazandırılan Z kütüphane açılışı Çavdır Kaymakamı Mustafa Nevzat Mercan, Çavdır Belediye Başkanı Süleyman Kayacan, İl Milli Eğitim Müdürü Erdem Kaya, Burdur Eğitim Müfettişleri Koordinatörü Mehmet Tunga, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Salim Oğuz, İlçe Milli Eğitim Müdürü Ahmet Acar, Hayırsever iş insanı Adem Kuzu, protokol üyeleri, siyasi parti temsilcileri ve misafirlerin katılımı ile gerçekleştirildi.

Kütüphane açılışı hakkında duygularını belirten İl Milli Eğitim Müdürü Erdem Kaya “Kütüphanesiz okul kalmasın” sloganı ile beraber ilimizde tüm okullarımızda kütüphane bulunduğunu ve devletimiz ve burada olduğu gibi hayırseverlerimiz tarafından kütüphanelerin zenginleştirildiğini belirterek kitap okumanın ve kütüphanelerin önemini belirtti.

” Akabinde Çavdır Kaymakamı Mustafa Nevzat Mercan tarafından hayırsever Adem KUZU’ya plaket takdimi yapıldı. Hayırsever Adem Kuzu, mezun olduğu okula ve memleketi Çavdır’a kütüphane kazandırmaktan çok mutlu olduğunu belirtti. 

Kaynak: Editör:
Etiketler: ÇAVDIR, ANADOLU, , LİSESİ, Z, KÜTÜPHANESİ, AÇILDI...!,
Yorumlar
Haber Yazılımı