301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
10 Eylül 2018 - Pazartesi 20:20
 
ÇAVDIR DENGERELİ GÜREŞÇİ, BALKAN ŞAMPİYONU OLDU…!
SPOR Haberi
ÇAVDIR DENGERELİ GÜREŞÇİ, BALKAN ŞAMPİYONU OLDU…!

Çavdır İlçesi Bölmepınar (Dengere) Köyü’nden Hasan Sipahi Bosna Hersek’te düzenlenen Gençler Balkan Şampiyonası’nda serbest dalda 110 kg’da Balkan Şampiyonu oldu. 

 

Elmalı Güreş Eğitim Merkezi adına güreşen Dengereli Hasan Sipahi türlü maddi imkansızlıklara rağmen, kariyerindedeki sayısız başarısını Türkiye Şampiyonluğunun ardından, kazanmış olduğu Balkan Şampiyonluğu ile taçlandırmış oldu. Kazandığı Balkan Şampiyonluğu sonrası konuşan Hasan Sipahi;

 

’’Allahın izniyle Türkiye Şampiyonluğunun ardından Balkan Şampiyonluğunu da kazandık, şahsıma vermiş olduğu maddi ve manevi her türlü destekleri için Çavdır Belediye Başkanım Mustafa Uysal’a minnettarım, kendisine sonsuz teşekkürlerimi sunarım’’Dedi.

 

Güreşteki gururumuz Hasan Sipahi, yaşadığı tüm maddi imkansızlıklara rağmen, önümüzdeki yıl düzenlenecek olan Avrupa Şampiyonası’na iddialı hazırlanıyor. Hasan Sipahi isterse üniversitelerin beden eğitimi bölümlerine sınavsız geçiş hakkı da kazanmış oldu.

 

ÇAVDIR HABER Ailesi olarak bizlerde, güreşte kazandığı büyük başarıları ile göğsümüzü kabartan Hasan Sipahi kardeşimizi tebrik eder, başarılarının devamını dileriz.

Kaynak: (ÇAVDIR HABER) - ÇAVDIR HABER Editör: Yusuf KARAKAYA
Etiketler: ÇAVDIR, DENGERELİ, GÜREŞÇİ,, BALKAN, ŞAMPİYONU, OLDU…!,
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
ÇAVDIR DENGERELİ GÜREŞÇİ, BALKAN ŞAMPİYONU OLDU…!
ÇAVDIR DENGERELİ GÜREŞÇİ, BALKAN ŞAMPİYONU OLDU…!
Yorumlar
Haber Yazılımı