301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
30 Temmuz 2019 - Salı 09:29
 
DOSTLUK YOLU PROJESİ HIZLA DEVAM EDİYOR...!
SİYASET Haberi
DOSTLUK YOLU PROJESİ HIZLA DEVAM EDİYOR...!

DOSTLUK YOLU PROJESİ YAPIMI HIZLA DEVAM EDİYOR
 
AK Parti Burdur Milletvekili TBMM Başkanlık Divanı Üyesi Bayram Özçelik yapımı devam eden Burdur Isparta Dostluk yolunda incelemelerde bulundu.
 
“182 MİLYONLUK PROJENİN YAPIMINA BAŞLANILDI”
 
Karayolları 13. Bölge Müdürlüğü tarafından ihale edilerek çalışmalarına başlanan Burdur – Isparta Dostluk Yolu ile ilgili bilgi veren Burdur Milletvekili Bayram Özçelik “Burdur ve Isparta illerinde ‘Dağ Yolu, Gelincik Yolu’, son yıllarda da “Kardeşlik, Dostluk Yolu” olarak bilinen bu yolda yapılan çalışmalarla güzergâh 6 km daha kısalarak, 14 km’ye düşecek. Yapılan çalışmanın proje bedeli 182 Milyon TL’dir.” dedi.
 
İhale kapsamında başlanan çalışmalarla ilgili bilgi veren Milletvekili Özçelik “Karayolları 13. Bölge Müdürlüğümüz tarafından ihalesi gerçekleşen Burdur- Isparta dostluk yolumuz çalışmaların tamamlanmasıyla 14 km’ye düşecek.  İhaleyi alan firma tarafından Askeri köyü kavşağında başlayıp, Değirmendere vadisinde 210 metre uzunluğunda, ayak yüksekliği 33 metre olan viyadük, 4 tane kavşak ve 14 km. yüksek standartlarda duble yol yapımı gerçekleşecek. Firma tarafından yol yapım çalışmaları hızla devam etmektedir. Burdur’umuza ve Isparta’mıza hayırlı olsun” açıklamasında bulundu.
 
Milletvekili Özçelik’e dostluk yolu projesi yapımı incelemesinde AK Parti İl Başkan Yardımcısı Turan Yurduşen eşlik etti.
Kaynak: (ÇAVDIR HABER) - ÇAVDIR HABER Editör: Yusuf KARAKAYA
Etiketler: DOSTLUK, YOLU, PROJESİ, HIZLA, DEVAM, EDİYOR...!,
Yorumlar
Haber Yazılımı