301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
10 Aralık 2018 - Pazartesi 19:25
 
GÖLHİSAR'DA TOKİ KURALARI ÇEKİLDİ...!
YAŞAM Haberi
GÖLHİSAR'DA TOKİ KURALARI ÇEKİLDİ...!

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) tarafından yapımı sona eren 2. Etap 309 adet toplu konut projesinin kura çekimini yapıldı.

 

Gölhisar’daki kura çekilişine Burdur Valisi Hasan Şıldak, Burdur MilletvekilleriBayram Özçelik ve Yasin Uğur, Gölhisar Kaymakamı Mustafa Ünver Böke,  Gölhisar Belediye Başkanı Ramazan Canural, AK Parti İl Başkanı Volkan Mengi, , İl Genel Meclis Başkanı Muzaffer Bağcı, AK Parti İlçe Başkanı Ayhan Kanural ile çok sayıda Gölhisarlı vatandaş katıldı. 

 

Kur’ada konuşan Gölhisar Belediye Başkanı Canural, “Bu etapta TOKİ konutlarımız Yusufça Beldesi ve Ulucami Mahallesi olmak üzere iki ayrı noktada yapılmıştır. Bu proje kapsamında, Ulucami mahallesinde (2+1) tipi 83 adet (3+1) tipi 72 adet olmak üzere toplam 155 konut, Yusufça Beldesinde (2+1) tipi 106 adet ve (3+1) tipi 48 adet olmak üzere toplamda 154 adet olmak üzere sonuç olarak da 309 adet konut yapılmıştır. 

 

Bu süreçte, maddi ve manevi desteklerini her zaman yanımızda htiğimiz Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a, AK Parti Genel Başkan Vekili Sayın Numan Kurtulmuş’a, Burdur Milletvekillerimize, TOKİ Başkan Yardımcısı Hemşerimiz Mehmet Özçelik’e, arsanın temininde büyük desteklerini gördüğümüz Milli Emlak Genel Müdürlüğü’ne, Gölhisar Mal Müdürlüğü Milli Emlak Birimi ile TOKİ mühendisleri TOKİ çalışanları ve müteahhit firmaya teşekkür eder, hükümetimizin dar gelirli vatandaşlarımızın ev sahibi olmasını sağlamak için yaptığı önemli uygulamalardan biri olarak gördüğümüz bu projenin ilçemize hayırlı olmasını diliyorum.” Dedi.

 

Konuşmaların ardından kura çekilişi gerçekleşti. Protokol üyelerinin de gerçekleştirdiği çekilişte, hak sahipleri konutlarına kavuştu. 

Kaynak: (burdurweb) - burdurweb Editör:
Etiketler: GÖLHİSAR'DA, TOKİ, KURALARI, ÇEKİLDİ...!,
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
GÖLHİSAR'DA TOKİ KURALARI ÇEKİLDİ...!
GÖLHİSAR'DA TOKİ KURALARI ÇEKİLDİ...!
GÖLHİSAR'DA TOKİ KURALARI ÇEKİLDİ...!
GÖLHİSAR'DA TOKİ KURALARI ÇEKİLDİ...!
GÖLHİSAR'DA TOKİ KURALARI ÇEKİLDİ...!
Yorumlar
Haber Yazılımı