301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
09 Eylül 2018 - Pazar 20:16
 
MAKÜ GÜREŞ TAKIMINDAN BÜYÜK BAŞARI...!
SPOR Haberi
MAKÜ GÜREŞ TAKIMINDAN BÜYÜK BAŞARI...!

Dünya Üniversitelerarası Güreş Şampiyonası’na Türk Milli Takımı içerisinde katılan Burdur Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu öğrencileri aldıkları dereceler ile MAKÜ’yü ve Burdur’u gururlandırdılar.

 

2 Ey­lül 2018 Pa­zar gü­nü baş­la­yan ve 10 Ey­lül 2018 Pa­zar­te­si gü­nü so­na ere­cek olan Dünya Üniversitelerarası Güreş Şampiyonası Bre­zil­ya’nın Go­ia­nia ken­tin­de de­vam edi­yor. Milli Takım Antrenörlüğünü MAKÜ BESYO Dr. Öğr. Üyesi Ahmet ŞAHİN’in yaptığı Dünya Üniversitelerarası Güreş Şampiyonası’nda Serbest Stil Türk Milli Takımı, takım halinde Dünya 2.si oldu.

 

Brezilya’da devam eden Dünya Üniversitelerarası Güreş Şampiyonası’nda Türk Milli Takımında yer alan BESYO öğrencisi Muhammet Lütfü KÜÇÜKYILDIRIM 79 kg.’da Dünya 3.sü, Mehmet Ali DAYLAK 61. kg.’da Dünya 3.sü, Selim KOZAN 65 kg.’da Dünya 2.si ve Mustafa SESSİZ 92 kg.’da Dünya 1.si oldu.

 

MAKÜ Rektörü Prof. Dr. Adem KORKMAZ “Yaşattıkları gurur için öğrencilerimizi ve hocamızı kutluyor, başarılarının devamını diliyorum. MAKÜ, bünyesinde gerçekleştirdiği spora yönelik projeleri ile ileride adından sıkça söz ettirmeye devam edecektir” açıklamasında bulundu.

Kaynak: (ÇAVDIR HABER) - ÇAVDIR HABER Editör: Yusuf KARAKAYA
Etiketler: MAKÜ, GÜREŞ, TAKIMINDAN, BÜYÜK, BAŞARI...!,
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
MAKÜ GÜREŞ TAKIMINDAN BÜYÜK BAŞARI...!
Yorumlar
Haber Yazılımı