301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
22 Kasım 2018 - Perşembe 18:49
 
ÜLKÜ OCAKLARI'NDAN MADDE BAĞIMLILIĞINA KARŞI TİYATRO...!
GÜNDEM Haberi
ÜLKÜ OCAKLARI'NDAN MADDE BAĞIMLILIĞINA KARŞI TİYATRO...!

Ülkü Ocakları Burdur il başkanlığı olarak Tefenni Belediyesi ile ortak düzenlediği Ülkü Ocakları genel merkezinin tiyatro ekibi tarafından Uyuşturucu ve Madde bağımlılığına karşı halkımızı bilinçlendirmek için “Cehalet” adlı tiyatro programını yoğun bir katılımla Tefenni konferans salonunda gerçekleştirdi.

 

Programda açılış konuşmasını yapan Ülkü Ocakları Burdur İl Başkanı Sayın Ayhan METE “Ülkü Ocakları Genel Başkanımız Sayın Olcay KILAVUZ beyefendinin talimatları doğrultusunda Ülkü Ocakları Genel Merkezimizin başlattığı ‘Damarlarındaki asıl kanı uyuşturucu ile kirletme’ kampanyasına Burdur Ülkü Ocakları olarak gençlerle birlikte Milli bir şuurla destek olacağız. Ülkemizde uyuşturucu denen bir illet var ve bu illet maalesef artık liselerde orta öğretim seviyesine kadar düşmüş durumda. Madde bağımlılığı ve uyuşturucu ile ilgili Ülkü Ocakları Burdur İl Başkanlığı olarak çalışmalar yürütmekteyiz. Gençleri sokaktan ve kötü alışkanlıklardan uzak tutarak geleceğimizi, yarınlarımızı ipotek altına almaya çalışan güçlerin eline bırakmayacağız. Fikren, ruhen ve bedenen sağlıklı bir nesle ihtiyacımız var. Gençlerimiz bizim yarınlarımızdır ve bizim kaybedecek yarımız yok. Bu sebeple madde bağımlılığı ile alakalı çalışmalarımız il genelinde devam edecektir.

 

Başta Madde bağımlılığına aşırı hassasiyet gösteren ve bu konuyla ilgili çalışmalarını esirgemeyen Tefenni Belediye Başkanımız Ümit Alagöz beyefendiye, Katılımlariyla bizleri onurlandıran Çok değerli MHP Burdur il Başkanımız Sn.Hikmet Ökte Beyefendiye,MHP Kadın Kolları İl Başkanı Ayşe Karagöz Hanımefendiye, MHP Tefenni ilçe Başkanı Osman Padem Beyefendiye,MHP Karamanlı İlçe Başkanı Filiz Türkoğlu Hanımefendiye,MHP Çavdır ilçe Başkanı Tayfun Barun Beyefendiye,MHP Gölhisar ilçe Başkanı İbrahim Saraç Beyefendiye,MHP Burdur il başkan yardımcısı Abdurrahman Arıkan Beyefendiye,Tefenni ilçe Ocak Başkanım Çağrı Mıhlatıs’a, Çavdır İlçe Ocak Başkanım Abdurrahman Yıldıran’a, İl Ocak yönetimime, Altınyayla üniversite teşkilatıma, MHP Tefenni ilçe kadın kolları başkanım Gülçin özalp Gediz Hanımefendiye, Söğüt beldesi belediye başkan aday adaylarımıza, Ülkü Ocaklarına mensub olmanın şeref ve gururunu taşıyan bozkurtlara ve asenalara,Çok kıymetli Partililerimize ve Bizleri yanlız bırakmayan Tefenni Halkımıza teşekkür ediyorum”dedi.

Kaynak: (ÇAVDIR HABER) - ÇAVDIR HABER Editör: Yusuf KARAKAYA
Etiketler: ÜLKÜ, OCAKLARI'NDAN, MADDE, BAĞIMLILIĞINA, KARŞI, TİYATRO...!,
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
ÜLKÜ OCAKLARI'NDAN MADDE BAĞIMLILIĞINA KARŞI TİYATRO...!
ÜLKÜ OCAKLARI'NDAN MADDE BAĞIMLILIĞINA KARŞI TİYATRO...!
ÜLKÜ OCAKLARI'NDAN MADDE BAĞIMLILIĞINA KARŞI TİYATRO...!
Yorumlar
Haber Yazılımı