301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
19 Mayıs 2019 - Pazar 12:41
 
VALİ HASAN ŞILDAK, 19 MAYIS GENÇLİK VE SPOR BAYRAMI'NI KUTLADI...!
GÜNDEM Haberi
VALİ HASAN ŞILDAK, 19 MAYIS GENÇLİK VE SPOR BAYRAMI'NI KUTLADI...!

Vali Hasan Şıldak’ın “Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı” Dolayısıyla Bir Mesaj Yayınladı. Vali Hasan Şıldak yayınladığı mesajında;

 

''Büyük Önder Gazi Mustafa Kemal’in Samsun’dan başlattığı İstiklal mücadelemizin 100. yıl dönümünde, başta Atatürk ve silah arkadaşları olmak üzere Kurtuluş Savaşı’mızın kahramanlarını, vatanımız için canlarını feda eden aziz şehitlerimizi rahmet, minnet ve şükranla anıyorum.

 

100 yıl önce Atatürk’ün Samsun’da yaktığı bağımsızlık meşalesi, milletimizin umudu ve göz bebeği olan gençlerimizin omuzları üzerinde ilelebet bu topraklarda yanmaya devam edecektir.

 

Gençlerimiz, tarihimizden aldıkları ilhamla manevi değerlerine bağlı, geçmişine sahip çıkan, geleceğe emin adımlarla yürüyen bireyler olarak, medeniyet yürüyüşümüzü daha da ileriye taşıyacaklardır.

 

Türk gençliğine olan güveninin bir ifadesi olarak bu şanlı tarihi Türk Gençliğine armağan eden Atatürk gibi biz de gençlerimize güveniyoruz. Cumhuriyetimizin 100. yılına emin adımlarla ilerlerken, gençlerimiz Ülkemizi 2053, 2071 hedeflerine taşıyacaklardır.

 

Bu duygularla şanlı tarihimizin en önemli mihenk taşlarının başında gelen, “Kurucu Meclisin, Kurutuluş Savaşımızın ve Cumhuriyetimizin” temellerinin atıldığı bu anlamlı günde, geleceğimizin teminatı bütün gençlerimizin, milletimizin “Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramını” yürekten kutluyorum''dedi.

Kaynak: (ÇAVDIR HABER) - ÇAVDIR HABER Editör: Yusuf KARAKAYA
Etiketler: VALİ, HASAN, ŞILDAK,, 19, MAYIS, GENÇLİK, VE, SPOR, BAYRAMI'NI, KUTLADI...!,
Yorumlar
Haber Yazılımı