301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
21 Kasım 2018 - Çarşamba 13:35
 
VALİ HASAN ŞILDAK'TAN, VATANDAŞLA BULUŞMA TOPLANTISI...!
GÜNDEM Haberi
VALİ HASAN ŞILDAK'TAN, VATANDAŞLA BULUŞMA TOPLANTISI...!

Toplumun tüm kesimlerine daha geniş bir şekilde ulaşmak, vatandaşlarımızın talep ve isteklerini, şikâyet ve önerilerini doğrudan dinlemek amacıyla Vali Hasan Şıldak tarafından “Vatandaşla Buluşma Toplantısı” yapıldı.

 

Her hafta Salı günü 10:00 – 12:00 saatleri arasında yapılacak, bugün ilki gerçekleşen Vatandaşla Buluşma Toplantısında, Valimiz vatandaşlarımızı tek tek dinleyerek, talep ve isteklerini not aldı.

 

Toplantıya katılan 39 vatandaşımızla bire bir görüşen Vali Hasan Şıldak, kendisine iletilen konular, talep ve isteklerle ilgili çözümler üretmek için ellerinden gelen gayreti bütün kurumlarımızla birlikte göstereceklerini belirtti.

 

Valimizle bire bir görüşen vatandaşlar gösterdiği yakın ilgi ve düzenlediği bu toplantı için kendisine teşekkür ederek, memnuniyetlerini ifade ettiler.

 

Yaptığımız “Vatandaşla Buluşma Toplantıları” ile sonuç ve vatandaş odaklı bir anlayışla, Devlet ve Millet kaynaşmasını en üst seviyede sağlamayı amaçladıkları ifade eden Vali Hasan Şıldak, kamu hizmetlerinin yerine getirilmesinde, vatandaşlarımızın talep ve isteklerine çözümler üretilmesinde, vatandaş memnuniyetini esas alan bir anlayışla çalışmaya devam edeceklerini ifade etti

Kaynak: (ÇAVDIR HABER) - ÇAVDIR HABER Editör: Yusuf KARAKAYA
Etiketler: VALİ, HASAN, ŞILDAK'TAN,, VATANDAŞLA, BULUŞMA, TOPLANTISI...!,
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
VALİ HASAN ŞILDAK'TAN, VATANDAŞLA BULUŞMA TOPLANTISI...!
VALİ HASAN ŞILDAK'TAN, VATANDAŞLA BULUŞMA TOPLANTISI...!
Yorumlar
Haber Yazılımı