Bizimle iletişime geçin

Diğer

ÇAVDIR AVCILAR DERNEĞİ’NDEN ÖRNEK DAVRANIŞ…!

Yayın Tarihi:

-

 

Kahramanmaraş merkezli iki büyük depremde 10 il büyük hasar görmüş ve bu felakette binlerce vatandaşımız hayatını kaybetmişti. Depremzedeler için tüm Türkiye seferber oldu ve birçok yardım toplandı. Burdur’un Çavdır ilçesinde bulunan, avcılar derneği de depremzedeler için 07 PU 605 Plakalı derneğe ait olan otomobili satarak depremzede vatandaşlara destek oldu.

Burdur Valiliği, Dernek Müdürlüğü, Çavdır Kaymakamlığı ve Mal Müdürlüğünün görüşleri doğrultusunda otomobilini satan Çavdır Avcılar Derneği sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada ;

“ Depremzede vatandaşlarımıza destek amacıyla Çavdır Avcılar Derneğimize ait 07PU605 plakalı pikap Burdur Valiliği Dernekler Müdürlüğümüz, Çavdır Kaymakamlığımız Malmüdürlüğümüz görüşleri doğrultusunda gerekli evraklarımız hazırlanmış olup, teklif mektupları düzenlenerek ihale usulü satışa sunulmuş olup, gelen teklif mektupları yönetim kurulumuzca açılmış en yüksek ihaleyi (120.000) TL veren İsmail Sayın beye teslim edilmiş, bu tutar ziraat bankasında yönetim kurulumuzca aynı tarihte Depremzede vatandaşlarımıza iletilmek üzere  Burdur Valiliğimiz hesabına yatırılmıştır. Bu kararı almamızda ve aracı satış sürecinde desteklerini esirgemeyen Sayın kaymakamımız Mustafa GÖVERCIN  ve  tüm dernek üyelerimize ayrı ayrı teşekkür ederiz. Rabbim tekrarını yaşatmasın inşallah.” İfadelerini kullandı.

Okumaya Devam Et
Yorum yapmak için tıklayın

Bir Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Trend

Copyright © 2022 Çavdır Haber. Doğru - Tarafsız- İlkeli Haber

WebCodeON Logo