301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
01 Nisan 2021 - Perşembe 20:29 Bu haber 499 kez okundu
 
BAHÇEŞEHİRLİ MİNİKLER KIRMIZI ÇİZGİYİ ÇEKTİLER...!
GÜNDEM Haberi
BAHÇEŞEHİRLİ MİNİKLER KIRMIZI ÇİZGİYİ ÇEKTİLER...!

Burdur’da İçişleri Bakanlığı'nın ‘'Yaya Önceliği Kırmızı Çizgimizdir, Trafikte Yaya Önceliği'’ projesi kapsamında şerit boyama ve ışıksız yaya geçitlerinde yayalara geçiş üstünlüğü etkinliği yapılmıştı.


Etkinliğe farkındalık yaratacak ilk destek Burdur Bahçeşehir Koleji  öğrencilerinden geldi.


Etkinlik Tefenni asfaltı üzerinde Kolejin 4 şubesi olan ikinci sınıf öğrencileri ve öğretmenleri tarafından uygulandı. Yaya ve okul geçitleri öncesinde sürücülerin yer ve zemin işaretlemeleriyle bir kez daha uyarılarak dikkatlerini daha üst düzeye çıkarmak, bu alanlarda yavaşlamalarını ve yayalara ilk geçiş hakkını vermelerini sağlamak amacıyla Burdur’da yaya geçitlerinin ortasındaki çizgi kırmızıya boyanmıştı. Bahçeşehir Koleji  İlköğretim Müdürü Gurbet Çetin ve Kurumsal İletişim Müdürü Ersin Kaplan'ın da öncülük ettiği etkinlik 2.nci sınıf öğretmenleri  Necmettin Çakır,  Demet Çimen Gümüş, Merve Büyükalan , Şevki Soysal ve öğrencileri gerçekleştirdi. 


GURBET ÇETİN : BAHÇEŞEHIR KOLEJİ ÇEVREYE VE İNSANA DOKUNAN BİR ANLAYIŞA SAHİPTİR


Konuyla ilgili görüşlerini bildiren İlköğretim Müdürü  Gurbet Çetin," Bahçeşehir Koleji olarak her zaman söylediğimiz gibi salt akademik eğitim ve öğretim dışında sosyal etkinliklerle taçlanan bir eğitim kurumuyuz.  Bu etkinliği düzenleyen Kurumsal İletişim Müdürümüz ve öğretmenlerimiz ile öğrencilere teşekkür ediyorum " dedi

Kaynak: Editör:
Etiketler: BAHÇEŞEHİRLİ, MİNİKLER, KIRMIZI, ÇİZGİYİ, ÇEKTİLER...!,
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
BAHÇEŞEHİRLİ MİNİKLER KIRMIZI ÇİZGİYİ ÇEKTİLER...!
BAHÇEŞEHİRLİ MİNİKLER KIRMIZI ÇİZGİYİ ÇEKTİLER...!
Yorumlar
Haber Yazılımı