301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
15 Mart 2021 - Pazartesi 18:47 Bu haber 1306 kez okundu
 
ÇAVDIR ENTEGRE İLÇE HASTANESİ İHALEYE ÇIKIYOR...!
GÜNDEM Haberi
ÇAVDIR  ENTEGRE İLÇE HASTANESİ İHALEYE ÇIKIYOR...!

ÇAVDIR 10 YATAKLI ENTEGRE İLÇE HASTANESİ İHALE TARİHİ BELLİ OLDU :

AK Parti Burdur Milletvekilleri Bayram Özçelik ve Yasin Uğur, Çavdır'a yapılacak olan devlet hastanesinin ihale tarihinin belli olduğunu duyurdular.
 
Burdur Milletvekilleri Bayram Özçelik ve Yasin Uğur, "Yapmış olduğumuz girişimler sonrasında Sağlık Bakanlığı İmar İnşaat Daire Başkanlığı tarafından projelerin onaylanmasıyla, Bakanlığımız tarafından ihale için 07.04.2021 tarihini belirledi. İhale aşamasının sonuçlanması ile hastanenin yapımına başlanılacak. Sağlık Bakanlığı tarafından ihalesi yapılan İlçe entegre hastanesi 10 yataktan oluşacak. " dediler.
 
EMEĞİ GEÇENLERE TEŞEKKÜR
 
Burdur'un Çavdır İlçesine Devlet Hastanesi kazandırılması için emeği geçenlere teşekkür eden Milletvekilleri Bayram Özçelik ve Yasin Uğur; “Çavdır'ımıza yeni Hastane yapılması konusunda en başta yatırım programına alınması ve ödenek aktarılması talimatı veren Kıymetli Cumhurbaşkanımız RECEP TAYYİP ERDOĞAN’a, Burdurlu Hemşehrilerimiz adına şükranlarımızı arz ederiz. Süreci hızlandırma talimatı veren Sağlık Bakanımız Sayın Fahrettin Koca’ya, Sağlık Bakan Yardımcımız Sayın Halil Eldemir’e ve Sağlık Yatırımları Genel Müdürü Hüseyin İnceöz’e ve Sayın Valimiz Ali Arslantaş'a, teşekkür ederiz.” dediler.
Kaynak: Editör:
Etiketler: ÇAVDIR, , ENTEGRE, İLÇE, HASTANESİ, İHALEYE, ÇIKIYOR...!,
Yorumlar
Haber Yazılımı