Bizimle iletişime geçin

Trend

HACI MEHMET DAVAZ VEFAT ETTİ…!

Hacı Mehmet Davaz Vefat Etti̇…!

Yayın Tarihi:

-

Aslen Kozağaçlı Olup, Çavdır’da İkamet Eden Esnaf ve Kefalet Koooperatifi Başkanlarından Hacı Mehmet Davaz Vefat Etti.

Cenazesi Yarın Çavdır Çarşı Camiin’de Kılınacak Cuma Namazını Müteakip Kaldırılacaktır.

Başta Kederli Ailesi Olmak Üzere, Tüm Dost, Akraba, Sevenlerinin ve Çavdır’ın Başı Sağolsun…!

Okumaya Devam Et
Yorum yapmak için tıklayın

Bir Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Trend

HACI MEHMET AKSOY’U KAYBETTİK

Yayın Tarihi:

-

Yazar:

Çavdır’ın Koca Çınarlarından biri daha aramızdan ayrıldı. 1927 Doğumlu Hacı Mehmet Aksoy 97 Yaşında Hayata Gözlerini Yumdu.

Cenazesi Yarın Saat 10.00!da Çavdır Çarşı Camii’nden Kaldırılacaktır.

Başta Kederli Ailesi Olmak Üzere, Tüm Dost, Akraba, Sevenlerinin ve Çavdırmızın Başı Sağolsun..

Okumaya Devam Et

Diğer

ÇAVDIR AVCILAR DERNEĞİ’NDEN ÖRNEK DAVRANIŞ…!

Yayın Tarihi:

-

Yazar:

 

Kahramanmaraş merkezli iki büyük depremde 10 il büyük hasar görmüş ve bu felakette binlerce vatandaşımız hayatını kaybetmişti. Depremzedeler için tüm Türkiye seferber oldu ve birçok yardım toplandı. Burdur’un Çavdır ilçesinde bulunan, avcılar derneği de depremzedeler için 07 PU 605 Plakalı derneğe ait olan otomobili satarak depremzede vatandaşlara destek oldu.

Burdur Valiliği, Dernek Müdürlüğü, Çavdır Kaymakamlığı ve Mal Müdürlüğünün görüşleri doğrultusunda otomobilini satan Çavdır Avcılar Derneği sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada ;

“ Depremzede vatandaşlarımıza destek amacıyla Çavdır Avcılar Derneğimize ait 07PU605 plakalı pikap Burdur Valiliği Dernekler Müdürlüğümüz, Çavdır Kaymakamlığımız Malmüdürlüğümüz görüşleri doğrultusunda gerekli evraklarımız hazırlanmış olup, teklif mektupları düzenlenerek ihale usulü satışa sunulmuş olup, gelen teklif mektupları yönetim kurulumuzca açılmış en yüksek ihaleyi (120.000) TL veren İsmail Sayın beye teslim edilmiş, bu tutar ziraat bankasında yönetim kurulumuzca aynı tarihte Depremzede vatandaşlarımıza iletilmek üzere  Burdur Valiliğimiz hesabına yatırılmıştır. Bu kararı almamızda ve aracı satış sürecinde desteklerini esirgemeyen Sayın kaymakamımız Mustafa GÖVERCIN  ve  tüm dernek üyelerimize ayrı ayrı teşekkür ederiz. Rabbim tekrarını yaşatmasın inşallah.” İfadelerini kullandı.

Okumaya Devam Et

Gündem

MHP GÖLHİSAR’A ÇIKARMA YAPTI…!

Yayın Tarihi:

-

Yazar:

ÇAVDIR HABER

MHP Burdur İl Teşkilatı Gölhisar’da Ziyaretlerde Bulundu.

MHP Burdur Milletvekili Aday Adayları, MHP Burdur İl Teşkilatı ve Gölhisar MHP İlçe Teşkilatı’nında eşlik ettiği ziyaretlerde MHP’liler, Hem Vatandaşların hem de Esnafın tek tek kapısı çaldı.

Vatandaşların dilek ve şikayetlerini tek tek dinleyip notlar alan Milletvekili Adayları ile Vatandaşlar arasında Samimi Diyaloglar Yaşandı.

Okumaya Devam Et

Trend

Copyright © 2022 Çavdır Haber. Doğru - Tarafsız- İlkeli Haber

WebCodeON Logo